Deha Yazılım

Satıs Sözlesmesi

Aşağıda sitemizde satışını yaptığımız web paketlerinin kullanımına ilişkin sözleşme yer almaktadır. KULLANICI ve DEHA YAZILIM bu sözleşme gerekliliklerine uymak zorundadır. 

1. TARAFLAR
Mimar Sinan Mh. Kader Sk. No:8/2 Ataşehir - İSTANUL adresinde mukim DEHA YAZILIM, İNTERNET VE BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (iş bu protokolde kısaca "DEHA YAZILIM" olarak anılacaktır) ile diğer tarafta web sitesini kiralama yoluyla kullanacak olan şahıs veya şirket (bundan böyle KULLANICI olarak anılacaktır) arasında yapılmış bir sözleşmedir. 

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU
a) DEHA YAZILIM'ın hazırlamış olduğu hazır web paketinin (Bundan sonra Web Sitesi olarak anılacaktır.) kiralama yoluyla kullanılması için DEHA YAZILIM ile KULLANICI arasında yapılmış sözleşmedir.
b) Sipariş formunda belirtilen e-posta adresiniz, tebligat adresi olarak kabul edilir.
c) Bu sözleşme 8 ana madde olarak düzenlenmiştir. Bu sözleşme, Web Sitesi'nin kiralanması ve kullanılması sırasında DEHA YAZILIM ile KULLANICI arasındaki ilişkiyi düzenler.  

3. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ
Bu sözleşme, KULLANICININ DEHA YAZILIM sitesi üzerinden veya DEHA YAZILIM BAYİİ aracılığı ile ilgili Web Sitesi siparişi vermesiyle başlar ve KULLANICININ seçtiği domain adı altında Web Sitesi'nin kurulumunun yapılarak yayına girmesiyle geçerlilik kazanır ve 1 yıl boyunca devam eder. 1 yıl sonunda sözleşme feshedilmemişse ve yıllık kiralama ücreti KULLANICI tarafından DEHA YAZILIM hesabına yatırılmışsa yenilenmiş sayılır.  

4. ÜCRET VE ÖDEMELER
Sözleşmeye konu olan ilgili web sitesinin kiralama ücreti sipariş formunun bulunduğu ilgili sayfamızda belirtilmiştir. Sipariş esnasında o anki bedeller üzerinden hesaplama yapılır ve KULLANICININ bu ücreti kredi kartı veya banka havalesi ile ödemesi sonucu yoğunluk durumuna göre 1-3 gün içerisinde Web Sitesi aktif edilir ve bunun sonrasında KULLANICIDAN sözleşmenin kapsadığı yıl için ilave bir ücret talep edilmez. Kiralama ücreti yıllık ödenmesi gereken domain, hosting ve yazılım güncellemelerini kapsayan ücrettir.  

5. HİZMET 
a) DEHA YAZILIM tarafından kullanıcıya sunulan hosting alanına belirtilen 1(adet) domain dns tanımlaması yapılır. Bu domain adının değiştirilmesi istenemez, bu alan bir başkasına satılamaz, kiralanamaz. Bir başkasının kullanımına sunulamaz.
b) KULLANICI Web Sitesi hizmeti alırken, DEHA YAZILIM sunucularındaki hosting sistemini, mail sistemini, programları aynen kabul etmiş sayılır. 
c) Web sitesine bilgi, fotoğraf vb. girişi KULLANICI tarafından yapılır.
d) Uluslararası domain tescillerinde, http://www.onlinenic.com adresindeki şartlar ve kurallar geçerlidir. Müşteri tescil hizmeti alırken bu şartları kabul etmiş sayılır.
e) Destek hizmeti kimlik doğrulamaları ve güvenlik için sadece MÜŞTERİ PANELİ üzerinde bulunan BİLET SİSTEMİ ile verilmektedir. Site üzerinde bulunan satış desteği sunulan CANLI DESTEK sistemi TEKNİK DESTEK için kullanılamaz.

6. TARAFLARIN HAK VE SORUMLULUKLARI

a. KULLANICI, Web Sitesi'ni sözleşme süresi boyunca kullanma hakkına sahip olur. Dolayısıyla Web Sitesi'ı üçüncü şahıslara veya kuruluşlara devredemez, kiralayamaz ve satamaz. 
b. KULLANICI, Web Sitesi'nde telif ve lisans haklarına muhalif program ve içerik yayınlanamaz. KULLANICI, Web Sitesi içeriğinden tamamen kendisi sorumludur. KULLANICI, oluşturduğu içeriğin T.C. yasalarına aykırı olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. İçeriğin aykırılığından doğabilecek aksaklıklarda DEHA YAZILIM hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.
c. DEHA YAZILIM, KULLANICININ hizmetine sunduğu Web Sitesi'nin sözleşme süresi boyunca teknik aksaklıklar ve zaruretler dışında devamlılığını ve çalışabilirliğini taahhüt eder.
d. KULLANICI, Web Sitesi'ne yönelik talep ettiği taktirde DEHA YAZILIM talebi değerlendirerek yerine getirip getirmeyeceğine kendisi karar verir. 
e. Web Sitesi sadece DEHA YAZILIM'ın belirlediği sunucularda yayınlanır. KULLANICI istediği başka bir sunucuda Web Sitesi'nin yayınlanmasını talep edemez. DEHA YAZILIM, KULLANICIYA Yönetim Paneli şifreleri dışında ayrıca bir ftp şifresi ve ftp alanı tahsis etmez.
f. DEHA YAZILIM, sözleşme süresince KULLANICI sitesinin teknik zaruretler ve mücbir sebepler dışında her zaman ulaşılabilirliğini garanti eder.
g. KULLANICI, DEHA YAZILIM web paketlerini kullanarak yaptığı yayınların içerisinde porno içerikli resim, yazı, video vb. barındıramaz. 
h. KULLANICI, Web Sitesi'ın en altında DEHA YAZILIM'ın telif vb. haklarını hatırlatıcı yazının bulunmasını (en fazla 10 punto büyüklüğünde) ve bu yazıya     DEHA YAZILIM web sayfasına bağlantı verilmesini kabul eder.
  i. DEHA YAZILIM, Web Sitesi ile ilgili değişiklikleri, gelişmeleri, yeni hizmet ve ürünleri hakkında açıklayıcı bilgileri Yönetim Panelleri aracılığıyla yapabilir.
j. KULLANICI, DEHA YAZILIM'ın sunduğu e-posta sunucudan ve hesaplarından kötü amaçlı ve spam mail gönderemez. Günde en fazla 200 adet e-posta gönderebileceğini kabul eder.
  k. DEHA YAZILIM, KULLANICI'nın mail hesaplarını kötü amaçlı kullandığını ve spam mail gönderdiğini belirlemesi durumunda e-posta hizmetini süresiz olarak kesme hakkına sahiptir.
 
Mücbir Sebepler
Doğal afetler, yangın, terör, sosyal patlamalar (büyük çaplı isyan çıkması, genel grev vb.), hastalık, tutukluluk, mevzuat tarafından getirilen yasaklamalar, büyük ekonomik krizler, iflas, Türk Telekom ve domain kayıt firmasından kaynaklanan teknik sorunlardır. 

7. SÖZLEŞMENİN FESHİ
KULLANICI, kullanım süresi sonunda web sitesi hizmetini almak istemediği takdirde sözleşme feshedilmiş sayılır.
KULLANICININ programı sözleşmeye aykırı bir biçimde kullanımının tespiti ya da ödemesini zamanında yapmaması halinde DEHA YAZILIM sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir. Sözleşmenin feshi halinde önceki dönemlere ait ödemeler KULLANICIYA iade edilmeyecektir.
DEHA YAZILIM, web sitesinin yayına başlangıç tarihinden itibaren bir yıllık sürenin bitiminden en az 10 gün önceden e-mail aracılığıyla tebligat yaparak, bir sonraki döneme ait hizmetin süresinin uzaması ile ilgili yeni içerik ve ödeme şartlarını gönderecektir. Yeni dönem için verilecek hizmetin içeriği müşteri/kiracı tarafından olumsuz görüş bildirildiği takdirde alınacak hizmetlere karşılıklı son verilebilir. 

8. CEZA
a) Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü anlaşmazlıklarda İSTANBUL mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.

İş bu sözleşme verilen hizmetin başlamasıyla geçerlilik kazanır. 

E-Mail Bülten

Email bültenimize üye ol, kampanya ve yeniliklerden haberdar ol!

Adres

Adres YEDPA Ticaret Merkezi, Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0216 660 12 26

Mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Top of Page
LiveZilla Live Chat Software