Kurumsal

Portfolyo

 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Sayfalar
de

Google Reklam Danışmanlığı

 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Sayfalar

 

Google AdWords reklam programı hem Google'ın kendi sitesi üzerinden reklamlarınızın yayınlanması hem de Google AdSense programını kullanan diğer web sitelerinde de reklamlarınızın yayınlanması esasına dayanır. Google AdWords reklam programının en önemli avantajı reklamlarınızın hedef kitleye ulaşmasında diğer reklam modellerine göre çok daha etkili olmasıdır. Çünkü Google AdWords programı sizin reklamlarınızı öncelikli olarak hedef kitlenize hitap eden web sitelerinde yayınlayacaktır. Ayrıca reklamlarınıza tıklanıp siteniz ziyaret edilmeden de herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Google AdWords gösterim başına değil tıklama başına sizden ücret talep etmektedir.

 01122345

 


Google Adwords Anahtar Kelimeler

Google Adwords programına katılarak reklamlarınızın bu sistem içerisinde yayınlanmasına karar verdikten sonra sıra hangi anahtar kelimelerde arama sonuçlarında çıkmak istediğinize karar veriyorsunuz. Google AdWords bazı anahtar kelimeleri örneğin: kitap, mobilya, bilgisayar, televizyon vs.. gibi anahtar kelimelerde çıkmanızı sağlamak için daha yüksek değerlerde tıklama başına ödeme istemektedir. Çünkü bu ve benzeri kelimeler rekabetçi anahtar kelimeler gurubuna girmektedir. Bunun sebebi de bu anahtar kelimelerin birçok AdWords kullanıcısı tarafından kullanılıyor olmasıdır.

Sektörünüzle ilgili 0 - 20 kelime arasında anahtar kelime belirleyebilirisiniz. Bu anahtar kelimeleri daha sonra bize iletmeniz gerekmektedir.

Bu anahtar kelimelerin Google AdWords reklam programında gösterilebilmesi için aktif olması gerekmektedir. Bunun içinde her bir anahtar kelime tıklama başına farklı bir bütçe istemektedir. Burada önemli olan anahtar kelimelerin minimum ne kadar tıklama başına ödeme yapılırsa aktif olacağıdır. Yani Google Adwords'de yayınlanacağıdır.


Google Adwords Günlük Bütçe

Anahtar kelimeleri ayarladıktan sonra reklamlarınızın Google AdWords programında yayınlanması için günlük ne kadar bir bütçe ayırdığınızı belirliyorsunuz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Herhangi bir limit yoktur. Örneğin günlük 20 TL reklam bütçesi ayırdığınız taktirde reklamlarınız o gün içerisinde maksimum 20 TL'lik tıklamaya ulaşabilir. Gün içerisinde reklamlarınız ayırdığınız bütçe olan 20 TL'ye ulaştığı takdirde o gün için reklamlarınız Google AdWords programında artık yayınlanmaya devam etmez. Tam tersi bir durum söz konusu olduğu zaman ise, örneğin siz günlük 20 TL bütçe ayırdınız fakat reklamlarınız gün sonunda 15 TL'lik bir tıklanma potansiyeline ulaştı. Geriye kalan 5 TL'lik bir fazlalık sizden talep edilmez. Bu fazlalık ertesi gün reklamlarınızın yayınlanması için hesabınızda kalmaya devam eder.


Google'a reklam vermek için yapmanız gerekenler

Google'a reklam vermek için ne kadar bir bütçe ayırdığınızı ( Alt limit 100 TL'dir. ) 

Google AdWords reklam paketinde çıkmak istediğiniz anahtar kelimeler bunları bize belirtmeniz yeterli olacaktır

 

E-Ticaret Çözümleri

 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Sayfalar

E-Ticaret

Elektronik ticaret 1990 yılların ikinci çeyreğinden itibaren internet kullanımının periyodik olarak artmasıyla ticari faaliyetlerin (Ürün tanıtım, satış, dağıtım, Ödeme) internet üzerinden yapılmasıdır. 

Elektronik Ticaret

Bundan 15 yıl öncesine kadar şirketler hedef kitlelerine ulaşmak için radyo, televizyon, gazete, dergi gibi geleneksel medya araçlarını kullanmaktaydı. Bu durum hem maliyetleri çok yükseltiyor hem de istenildiği gibi ölçümlenme yapılamıyordu. Günümüzde ise şirketler genellikle web üzerinden tanıtım ve reklam faaliyetlerini sürdürmekteler. Bu durum daha çok müşteriye daha kısa sürede ulaşılmasına ve geleneksel medyaya oranla çok daha düşük maliyetlerle ulaşılmasına imkân tanımakta. Fakat bu demek olmuyor ki geleneksel medya tamamen terk edildi. Günümüzde internet geleneksel medyayı tamamlayıcı konumdadır. Fakat internetin çok hızlı büyümesi gelecekte geleneksel medyanın internetin tamamlayıcısı olacağını bize açıkça göstermektedir. 

E-Ticaret

Bu gerçeklikten yola çıkarak Deha Yazılım e-ticaret uygulamalarına büyük önem vermektedir. Dünyadaki değişen koşullarla doğru orantılı olarak bu alanda ilerlemeyi kendine misyon edinmiştir. 

 

E-Ticaret Sitesi ve Deha Yazılım

Deha Yazılım bünyesinde tasarlanan e-ticaret web sitelerinin genel özellikleri

 • Sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz. Her ürün için sınırsız resim yükleyebilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar marka ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.
 • Yöneticiler verilen tüm siparişleri görüntüleyebilir, isteyebilir.
 • Dilediğiniz kadar üye kaydı alabilirsiniz.
 • Tanımladığınız her taksiti Aktif / Pasif yapabilirsiniz. Örneğin Bonus Kart için sadece 4, 6, 8, 12, 18 ay vadeli satış yapabilirsiniz.
 • Tanımladığınız her taksiti peşin fiyatına taksit olarak belirleyebilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar banka kaydı yapabilirsiniz, bu kayıtları dilediğiniz zaman güncelleyebilir ve silebilirsiniz.
 • Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar haber ekleyebilirsiniz.
 • Haber içeriklerini sayfa düzenleme editörü sayesinde kolayca oluşturabilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar anket oluşturabilir, oluşturduğunuz anketi yayınlayabilir veya yayından kaldırabilirsiniz.
 • Site üzerinde yapılan ürün yorumların onaylandıktan sonra yayına girmesini belirleyebilirsiniz.
 • Tavsiye et seçeneğini kullanarak tavsiye etmek istenilen ürünler site üzerinden dinamik olarak belirtilen adreslere gönderilir.
 • Karşılaştırma listesi modülü üzerinden site üzerinde aynı grup ürünlerin karşılaştırılması yapılabilmektedir.
 • Web Paneli üzerinden sitenin yönetimini yapabilirsiniz. Web Yazılımı yapılan E-Ticaret siteleri arama motoru optimizasyonu SEO çalışmalarına uygun bir alt yapıda hazırlanmaktadır.
 • Arama motoru optimizasyonu(SEO) çalışmalarıyla sitelerin google, yahoo gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkma olasılığı yükselmektedir.

Seo Çözümleri

 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Sayfalar

Optimizasyon Nedir?

Tam olarak kelime karşılığı "En iyileme" dir. Herhangi bir uygulamanın, sistem kaynaklarını en az kullanacağı şekilde dizayn etme işlemidir. Veri adedi yada kullanıcı sayısı fazla olan sistemlerde kesinlikle uygulanması gereken bir sistemdir. Optimizasyon ile çalışan uygulama daha hızlı ve daha uyumlu çalışmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir? 

SEO kelimesini açılımı (Search Engine Optimization) şeklindedir. Arama Motoru Optimizasyonu, belli kelimeler için arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmek amacıyla yapılan web sayfası optimizasyonu, iç ve dış bir çok etkenin analiz edilmesi, iyileştirmelerin uygulanması ve devamlı geliştirilmesi işlemlerinden oluşmaktadır. Tüm dünyada rekabet piyasasında büyük önem arz eden ve piyasada milyarlarca doların harcandığı SEO çalışmaları, şirketin tanıtımı ve sağlayacağı yeni müşteriler açısından oldukça stratejik bir noktaya sahiptir. SEO şirketinizi herhangi bir internet kullanıcısından, bir holdingin başkanına kadar herkese duyurma işleminin en etkin yoludur.

 

Yapılacak SEO Optimizasyon İşlemleri !

 • Öncelikli hedef olarak siteniz 3 günden kısa bir sürede arama motorlarına kayıt yaptırılacaktır. Google'a kayıt olan siteniz bizim size ileteceğimiz süre içerisinde yukarılara ilerleyecektir.
 • Siteniz yerli ve yabancı yüzlerce ve binlerce internet sitesine (dizin,link vs.) kaydedilecek.
 • En az 10 adet page rank (sayfa önem derecesi) 4,5,6 olan sitelere kayıt yapılacak.
 • Dışarıdan daha fazla karşılıksız link alarak ve daha fazla site içi link iletimi yaparak link popülerliğinizi artıracağız.
 • Belirlediğiniz kelimelerle araştırdığımız kelime öbekleri ile sitenizde olması gereken uygun meta tag'lar yazılacak.
 • Yapılacak destek sitelerle aynı içerikli web sitelerinden destek alınarak SEO Optimizasyon süreci hızlandırılacak ve maliyet azaltılacak.
 • Seo hedef kelimelerine uygun orjinal içerik ekleme yapılacak. Kelime yoğunluğu optimize edilecek. Yurt dışında gelişmiş sektörler için ise çevirmenlerimiz tarafından site içeriği çevrilecektir.
 • Eğer bir internet siteniz varsa google optimizasyon işlemi için baştan aşağıya düzenlemeler yapılacak. Örneğin: kelime öbekleri, kopya olmayan bilgiler, sektörünüze uygun içerik vs. vs.
 • Site başlığınız ,site açıklaması ve anahtar kelimeler düzenlenecek.
 • Her sayfa içerisine uygun başlık, anahtar kelimeler ve açıklamalar eklenecek.
 • Sayfa içinde kullandığınız resimlerin isimlerinde ve alt tag'larinda anahtar kelimelerinize yer verilecek.
 • Gerekirse sayfa içindeki linklerinizin isimleri değiştirilecek.
 • Bu işlem sırasında amatörce yapılan siteler gibi sitenizin hiç bir sayfasına gizli kelimeler konulmayacak.
 • Sitenize girdiğinizde otomatik pencereler vs. gibi kod yanlışlılığından kaynaklanan sorunlar yaşanmayacak...
 • Yapılan çalışmalar sonucunda düzenli olarak belirlenen rakip analizleri, arama motoru raporları ile arama motoru optimizasyonun gidişatı gözlenir ve gerekli değişiklikler yapılır.


-Google SEO Optimizasyon kampanyalarının sonuçları kelime öbeklerine göre 1 ila 6 ay içerisinde gözlenebilmektedir. Uzman Seo tarafından düzenli olarak yapılacak olan arama motoru istatistikleri ve analizlerinin raporları zaman içinde müşterilerimize ya da yayıncılarımıza aktarılmaktadır.

Yazılım Geliştirme

 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Sayfalar

Bilgisayar Yazılım Geliştirme

Tüm sunucular ( serverlar) üzerinde işlem yapılan yazılımların tümünü web yazılım başlığı altında toplayabiliriz. Bu yazılımların arasına .Net yazılımları, Java yazılımları gibi yazılımlar girmektedir.Bu yazılımlar tamamen web teknolojilerini kullanarak kurumların ve bireylerin web sitesi ihtiyaçlarına çözümler üretirler. 

Kendini web yazılım alanında sürekli olarak geliştiren Deha Yazılım Java ve .Net gibi yazılım programlarını kullanarak kurumlara işlevsel web siteleri tasarlamaktadır. Deha Yazılım kurumların, kurumsal kimliğini web ortamına birebir yansıtacak deneyimli web yazılım ekibine sahiptir. Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz iş programları, finansal işlemler, insan kaynakları ve müşteri ilişkileri gibi kurumların varoluşlarında büyük önem taşıyan bölümler, web yazılım teknolojileri kullanılarak web ortamına aktarılmakta ve iş akışlarını hızlandıran, verimliliği yükselten web yazılım projelerine imza atılmaktadır. 

Çalıştığımız Yazılım Sistemleri ve Programlama Dilleri

 • Windows Yazılımları
 • Linux Yazılımları
 • Visual Studio 2010 .Net (VB.NET, C#, ASP.NET, C, C++)
 • Java Yazılımı
 • XML Yazılımı
 • MS SQL, MYSQL, ACCESS Yazılım

E-Mail Bülten

Email bültenimize üye ol, kampanya ve yeniliklerden haberdar ol!

Adres

Adres YEDPA Ticaret Merkezi, Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0216 660 12 26

Mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Top of Page
LiveZilla Live Chat Software