Deha Yazılım

Yazılım Geliştirme

Bilgisayar Yazılım Geliştirme

Tüm sunucular ( serverlar) üzerinde işlem yapılan yazılımların tümünü web yazılım başlığı altında toplayabiliriz. Bu yazılımların arasına .Net yazılımları, Java yazılımları gibi yazılımlar girmektedir.Bu yazılımlar tamamen web teknolojilerini kullanarak kurumların ve bireylerin web sitesi ihtiyaçlarına çözümler üretirler. 

Kendini web yazılım alanında sürekli olarak geliştiren Deha Yazılım Java ve .Net gibi yazılım programlarını kullanarak kurumlara işlevsel web siteleri tasarlamaktadır. Deha Yazılım kurumların, kurumsal kimliğini web ortamına birebir yansıtacak deneyimli web yazılım ekibine sahiptir. Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz iş programları, finansal işlemler, insan kaynakları ve müşteri ilişkileri gibi kurumların varoluşlarında büyük önem taşıyan bölümler, web yazılım teknolojileri kullanılarak web ortamına aktarılmakta ve iş akışlarını hızlandıran, verimliliği yükselten web yazılım projelerine imza atılmaktadır. 

Çalıştığımız Yazılım Sistemleri ve Programlama Dilleri

  • Windows Yazılımları
  • Linux Yazılımları
  • Visual Studio 2010 .Net (VB.NET, C#, ASP.NET, C, C++)
  • Java Yazılımı
  • XML Yazılımı
  • MS SQL, MYSQL, ACCESS Yazılım

E-Mail Bülten

Email bültenimize üye ol, kampanya ve yeniliklerden haberdar ol!

Adres

Adres YEDPA Ticaret Merkezi, Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0216 660 12 26

Mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Top of Page
LiveZilla Live Chat Software